| SaraAldi a întrebat:

Cat timp tine vopseaua Henna?

2 răspunsuri:
| XxMALVIxX a răspuns:

Depinde de par, am incercat'o si eu, dar nu prea a durat mult, asa ca iti spun de acum ca si prietenei mele nu i'a mers, si avem par total diferit, deci nu stiu cum sa iti zic dar, nu tine prea mult, poate doar vreo saptamana cel putin.

Bafta!:*

| ECare a răspuns:

In primul rand efectul depinde de parul tau, si de cat de des te speli pe cap. Henna prinde cel mai bine pe parul nevopsit.
Cel mai frumos pe parul meu a prins henna ruginiu de aici:
http://www.esentialcare.ro/......taniu.html

Pe mine m-a tinut aproximativ o luna mi-a iesit o culoare f frumoasa la par insa la fiecare spalare, se mai duce din culoare.
Dupa o luna si ceva ceva, am ajuns la culoarea mea naturala, mai mi-au ramas ceva reflexii de roscat.