| Biia_5660 a întrebat:

Cat trebuie sa port cerceii medicinali?
Nu vreau sa mi se unfle urechile.
dar nici sa stea ft mult
deci cat timp trebuie sa ii port?
FUNDA + VOT big grin

Răspuns Câştigător
| RedMe a răspuns:

Mie mi-au spus ca trebuie sa ii port 2 saptamani.Acum vezi si tu daca inca te mai dor urechiele in zona gaurilor... daca da ii mai ti o saptamana happy.
Funda?

3 răspunsuri:
| ToNy_2305 a răspuns:

Pe mine mau pus sa il tin 1 luna 1 luna jum.

| dalia_7907 a răspuns:

Cerceii medicinali se poarta aproximativ o luna plus/minus cateva zile, apoi ii poti schimba cu alti cercei.Ai grija sa nu porti cerceii altei persoane pentru ca esti predispus la o infectie.In rest numai binehappy

| Kiky2 a răspuns:

Pe mine mau pus sa il tin in urechi 2 saptamani dar de unde epoti sa stii tu ca nu o sa ti se umfle eu l-am tinut 3 si nu am nimic ...deci nici ele nu stiu sigur pana cand trebui tinut (adica nu stiu ele persoana respectiva care tia pus cercei medicinali