| EusicutineegalNOI a întrebat:

Cate kg as putea slabi in 2 saptamani daca tin urmatoarea dieta (personalizata)batting eyelashes
Dimineata la ora 6: lapte cu cereale(fitness) sau un ceai si un ou fiert
La ora 10: o banana
La ora 2: 1 l apa si mancare gatita fara paine
La ora 18: un fruct sau un morcov.
La tot se adauga: 30 de minute de alergat in fiecare zi si 150 de abdomene in fiecare zi. (167.55 kg)

6 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Pai in 2 saptamani 10 kg.

| madalicious a răspuns:

O sa slabesti mult[ intre 9-12 kg ] dar nu cred ca o sa ai destula energie pentru a face 150 abdomene zilnic.

| Pisiii :x a răspuns:

Daca te tii cu adevarat de acest program in 2-3 zile slabesti 2-3 kg... deci in 2 saptamani slabesti cam MAXIM 13-14 kg smug

p. s: succes cu abdomenele laughing

| Stella a răspuns:

Nu stiu exact dar o sa reusest propo mersi pentru dietakiss si eu am nevoie de una sa-mi spui daca ai slabit cevatonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super dieta...chiar se poate tinehappy
mersi de dieta...
pai cred ca vreo minim 7-8...
depinde

| GeorgianaBurceana a răspuns:

Buna, vei stlabi in jur de 10-12 kg.app...Sa ne spui si noua daca chiar unctioneaza...aa.si succesc cu abdomenelehee hee