| Loxy2012 a întrebat:

Cateva tinute pentru scoala, clasa a 8-a big grin

5 răspunsuri:
| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

| JustMe69 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 8-a si in prima zi ma voi imbraca intr-o fusta neagra(fara dres), un pullover gri (maneca 3/4) si ma voi invalta cu o pereche de vans gri(un gri mai inchis decat cel a pulloverului). Poti incerca si un outfit basic si jeans negri sau albastru cerneala cu un tricou alb sau cu imprimeu, camasa de denim inchisa la culoare va merge de minune cu acele culori de denim pe care ti le am zis mai sus. O pereche de tenisi colorati va aduce un plus de stil la tinuta basic, dar sa nu fie culori tipatoare. Un visiniu ar fi perfect. Daca nu ai idei, poti intra pe cateva site-uri de haine ( H&M, Pull&Bear, Stradivarius, Bershka) si te poti uita cum sunt imbracate modele. Sper ca te am ajutat.

| Shar0nSpitz a răspuns:

Uite cateva idei dragute aici! http://mmmmmmsm.blogspot.ro/2012/11/shopping-obsesia.html mie imi plac si bluzitele de genul asta http://reduceri-haine.ro/2014/05/bluza-vaporoasa-de-vara/ si in special bluzitele in colturi mai lungute putin pe care le poti lua cu niste colanti sau de ce nu si cu blugi...sa iti iei cat mai multe bluzite sau tricouri, cateva camasute, blugi, gecute pe tot parcursul anului. banuiesc ca mai ai si haine de anul trecut?! Le poti purta cu incredere si asorta cu ceva ce iti cumperi! Acum fiecare cu gusturile lui, sper ca te-am ajutat cat de cat! :*

| minonAA a răspuns:

1.Blugi, o bluza pe care o bagi in pantaloni(roz deschis de ex ), un sacou albastru inchis, balerini.
2. rochita, balerini, sacou
3.blugi, bluza, jerseu, balerini

| omidaa15 a răspuns:

Si eu trec calasa a8-a si la inceput de an ma voi imbraca intr-o camasa cu maneca scurta, papion, blugi si balerini negrii.
Daca vrei sa fi mai eleganta incerca o fusta neagra mulata fara dres, o camasa alba cu cravata sau papion si balerini negrii sau albi.
Eu ma imbrac in blugi deoarece ma simt mai comoda. Sper ca ti-am fost de folos! big grin :*