| GogosikaInfuriata a întrebat:

Ce adezivi folositi pentru aplicarea tipsurilor pe unghie? Spuneti-mi un adeziv bun, care rezista cel putin 1 saptamana jumate nu crapa si nu se dezlipeste pe margini (vreau sa-mi pun singura, acasa unghii false inainte de Craciun si sa ma tina si de Revel )

5 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata explică:

Da "desteapto" depinde de natura intrebarilor laughing iar natura intrebarilor tale lasa de dorit, asa ca da-ti un glontz si fa-te invizibila pe TPU, oricum nu ajuti pe nimeni din moment ce ai doar 9 raspunsuri inteligente laughing

| BlackMan a răspuns:

Te crezi mai desteapta ca mine de ce pui intrebari pe TPU? Pentru ca nu stii raspunsul... UITE DIN ACELASI MOTIV INTREB SI EU si daca nu iti place sa raspunzi la intrebarile mele uitete la intrebarile altorawinkingsi ai mare grija pe cine faci tu ratata

| Libelle a răspuns:

Parca ai aplica ceresit la faiantalaughing

| MerisorulDulce a răspuns:

Picatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adezivi speciali ce se vind la magazine speciale, nu sunt scumpi dar sunt kalitativi si efectul dureaza