| DnsDns a întrebat:

Ce alegeti dintre Baby Lips si Nivea?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Nivea, desigur, sunt mult mai hidratante si mai ieftine.Il recomand pe cel in ambalaj albastru pentru atunci cand ai buzele super uscate, de exemplu iarna, insa toate pe care le-am incercat (si am incercat aproape toate variantele) mi-au placut super mult.Doar numele e de "Baby lips", am unul si nu mi se pare ca hidrateaza, sunt mai scumpe decat cele de la Nivea, insa sunt promovate mereu pe Youtube.Eu iti recomand sa ramai cu Nivea, o firma renumita pentru produse foarte bune, pe mine nu m-a dezamagit.Mult succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Baby lips, am avut de la ambele si baby lips sunt mai bune.

| ale153 a răspuns:

Eu iti sugerez sa incerci Neutrogena, mie imi place mai mult decat Nivea si BabyLips! happy

| JunioRDanny a răspuns:

Nivea, naturala 100% big grin!