| AnonimAnonimAnonimAnonim4 a întrebat:

Eos sau baby lips? Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| iMaya12imc a răspuns:

Eu am avut 3 baby lipsuri (din care mai am 2 ) si 2 eos-uri (din care mai am 1 )... deci comparatia e ca intre cer si pamant. Eos-ul e genial, hidrateaza pe durata de timp mai mare, miros super genial, etc., iar baby lips-ul nu mi se pare cine stie ce
Eu as zice sa alegi Eos... ti-l recomand pe cel verde menta! E cel mai tare si unul dintre putinele care lasa si senzatie super si hidrateaza cel mai bine... nu mai zic de gust si miros happy sper ca ti-am fost de folos happy pupici :*

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Verisoara mea are Eos!

| stefyta03 a răspuns:

Sunt bune amandoua, dar mai sanatoase sunt Eos-urile.

| Cristina12345c a răspuns:

Cred ca Eos chiar daca nu l-am incercat niciodara deoarece am cautat in tot orasul si nu am gasit eu zic sa nu iti iei baby lips deoarece am avut si nu mi-a placut.