| AlaskaYoung17 a întrebat:

Ce diferenta este intre eos si baby lips?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eos sunt mai bune si calitative dupa mie... Dar si baby lips sunt bune deci poti sa le folosesti cu incredere daca ti se par scumpe cele de la eos. :3

| Florentina9210 a răspuns:

Nu imi pot da cu parerea deoarece nu am incercat niciun produs dintre cele doua game. Eu folosesc de la Nivea si am buzele moi si catifelate.

| marypitikut12 a răspuns:

Buna! Diferentele sunt:
1.Hidratarea:depinde de la persoana la persoana, fiecare avem pielea buzelor diferita..de ex.:pentru mine poate fi eos-ul mai hidratant decat baby lips-ul, dar pentru tine poate fi invers
2.culoarea:baby lips-ul lasa o culoare discreta pe buze si din cate stiu eu eos-ul nu lasa nici o culoare.
3.pretul:eos-ul este mai scump decat baby lips-ul
Sper ca te-am putut ajuta!

| Balenuta28 a răspuns:

Pai in primul rand forma in care sunt ambalate... Eos-ul original nu este colorat ca mai multe tipuri de Baby Lips si dupa parerea mea, eos-ul iti ingrijeste mai bine buzele decat baby lips