| DianaMariia a întrebat:

Ce alegeti intre placa sau ondulator?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Clar placa pentu ca poti sa iti faci si bucle si sa iti indrepti parul dar cu ondulatorul poti face decat bucle.

| JohannaStone a răspuns:

Faza e ca placa ar fi ceva mai bun, dar asta doar ca sa iti indrepti parul. Merge sa faci si bucle, dar iti trebuie multa indemanare si exercitiu, este detul de greu si nu ies asa bine. Cu ondulatorul poti face mai multe tipuri de bucle. Dar in final ajungem la concluzia ca placa este cea mai buna fiindca parul drept merge la orice, iar placa este mult mai usoara de folosit.
Deci, PLACA!

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Placa big grin:X!

| Xtadelo a răspuns:

Placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa, imi place si parul ondulat dar si cel drept. Dar daca ma duci in magazin o sa ies cu mainile goale, eu imi vreau parul lung si sanatos, deci n-am nevoie de ele.

| teodora24 a răspuns:

Ondulator.

| JustMyLove a răspuns:

Placa, pentru ca si indreapta si onduleaza.

| IubiritzaTa a răspuns:

Ambele ard la fel de mult parul, asa ca nu e nicio diferenta din punctul asta de vedere.Pe cand din punctul de vedere al aspectului aleg placa