| Ry0010 a întrebat:

Cum sa iti ondulezi parul fara ondulator sau placa?

4 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

E o metodă mai băbească, se numesc moațe laughing te poți interesa pentru mai multe detalii, desigur, pe net.
Funcționează, puțin cam mult de muncă, dar funcționează laughing

| saftaiiustin a răspuns:

Cu bigudiuri (nu stiu daca am scris corect) =]]]]]

| Rapperităă a răspuns:

Cauta pe youtube si o sa gasesti multe idei. :) Uite un exemplu:
https://www.youtube.com/watch?v=wPzoH34T33M

| lolo2012 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=RAPHSAPshJE uite aici. nu stiu cum vrei sa fie. mai cret sau nu. dar fata asta e geniala si are mai multe filmulete cu asta. trebuie doar sa te uiti la ea prin filmulete. eu de la ea stiu cum sa imi fac parul cret si toata lumea ma intreaba cum mi l-am facut. sper ca te-am ajutat. :)