| DouaPuncteD a întrebat:

"HelLwoo" TPU kiss

Ce alegeti dintre placa si ondulator?batting eyelashes

[`s curioasa laughing ]

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| chibi...maya a răspuns:

As alege placa :-?
e mult mai buna pentru ca cu ea poti intinde si increti/ondula
dar atentie! trebuie sa fie ingusta!
asa il incretesti: http://www.youtube.com/watch?v=fpl9KYzmJ6s
asa il ondulezi : http://www.youtube.com/watch?v=szYycW64fU4&feature=related
la intreptat te pricepi tu :P (sper :-s)
sper ca iti foloseste!
:*

16 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Placa clar! Cu placa iti poti si indrepta parul dar il poti si ondula big grin
pe cand cu ondulatorul il poti doar ondulawinking

| seena8616 a răspuns:

Ondulator

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu am parul ondulat, deci nu am nevoie de ondulator. Aleg placa.

| puffika a răspuns:

Ondulatorul deoarece buclele sunt mai sexy decat parul drept.

| petruta a răspuns:

Eu cred ca placa

| deniisa a răspuns:

Depinde cum vrei sa iti aranjezi parul. Eu aleg placa desi imi place foarte mult parul ondulat dar din pacate nu tine asa mult ca si atunci cand mi-l intind cu placa.

| andreutzza04 a răspuns:

Aleg placahappy pentru ca poti sa faci si bucle cu ea...sa il indrepti si alte nebunii.pe cand ondulatorul te ajuta sa obtii doar bucle si alea ca niste sarmalute cate odatabig hug

| rebela2011 a răspuns:

Placahappy

| VitaminaColorata a răspuns:

Placa;devil)

| ioηelα a răspuns:

Aleg placa de 100 de ori.
cu placa ti`l indrepti si poti sa iti faci si bucle. (care ies superbe)
dar cu ondulatorul nu ai cum sa iti indrepti parul si nici buclele nu ies cine stie ce. happy

| Deea2011 a răspuns:

Placa big grin aia si cu modele ti-l si onduleaza deci e multifunctionala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placahee hee

cu placa pot sa`mi intind parul, pot sa`mi fac si buclebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa.Cu ea parul poate fi si indreptat, dar si ondulat(ies niste bucle foarte frumoase).

| DouaPuncteD explică:

Justificati pleasebatting eyelashes love struck

| selly_4461 a răspuns:

Paia acum depinde.eu am fost tunsa bob si atunci trebuie sa folosesc placa pentru am sta parul cum trebuie.acum ca mia mai crescut parul pot sa folosesc ondularotul. dar il folosesc doar la evenimente mai nah.petreceri ect. deci placa aproape zilnic onfulatorul evenimente importante. funditabig grin?

| mada_5301 a răspuns:

Placa