| Poinsettia a întrebat:

Ce as putea folosi pentru a-mi ascunde semnele rosii ramase de la cosuri? Mi-as dori foarte mult sa folosesc fond de ten, dar am inteles ca nu e prea bine pentru ten. Dar nu-mi mai suport semnele! Sunt niste semne rosii ramase de la cosuri (de acum 2-3 ani), sunt mici si foarte multe. Daca n-ar fi fost rosii, ar putea fi foarte bine pistrui. Arata foarte rau... Nu stiu cum sa-i ascund. Ce metode stiti? Va rog sa ma ajutati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Vee a răspuns:

Semnele nu le poti acoperi decat cu fond de tenhee hee insa daca ti-au ramas semne, ar trebui sa scapi de ele totusi, numai prin terapie data de un specialist iti poti reface pielea.
La un dermatolog ar fi o idee buna pana atunci fondu de ten e cea mai bun alegerehee hee.
Insa alege un fond de ten de calitate tongue nu conteaza banii in cazul asta.
iar ca sa nu te afecteze, ai putea incerca o masca naturala pentru fatahee hee tot ce iti trebuie este un albus de ou tongue
Incepi cam asa:
1. de dimineata iei un ou separi albusul si il bati pana ies bulehee hee
2. pui pe toata fata tongue
3. astepti cam 15/20 de minune
4. dupa timpul dat fata ta aproape ca n`o mai vei putea misca deoarece albusul s`a intarit [ ceva de genul ]
5. clatesti tongue

apoi vei vedea ca fata ta e mult mai luminoasa si radianta tongue. Dupa asta ai cam putea da cu fond de ten... thinking nu ar afecta tenul, cel putin mie nu mi-a afectathee hee

Sper ca ti-am fost de ajutor kiss

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După vârsta de 18 ani poţi face câteva şedinţe cu terapie laser şi ai scăpat.
Pa, pa.

| madaa a răspuns:

Sa nu te dai cu fond de ten mai bine le tratezi decat sa le acoperi!

| Vee a răspuns:

Asa e cu fondu de ten tongue dar ar trebui sa`si curete fata thinking
1. dermatolog... da la unu bun laughing pentru ca daca`ti sta pastile cu tonele e clar rolling on the floor

| serioousfresh a răspuns:

Am o prietena cu probleme de genul asta... ea isi mai pune gheata peste ele si nu se vad atata de tare incearca si tu poate funcstionheaza

| serioousfresh a răspuns:

Mda... fondul de ten nu prea ajuta le ascunde dar innerautateste situatia.;.

| adriana_4524 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi la un dermatolog cea mai buna solutie happy, si sa nu te faci cu fond de ten pentru ca te manca fata si o sa fi si mai rosie.