| anonim_4396 a întrebat:

Ce bloguri de beauty&fashion urmariti?

4 răspunsuri:
| RaspberryLover a răspuns:

Eu le urmaresc pe fetele astea. Sunt deosebite. Au si canale de YoutTube si explica foarte frumos. They are sooo sweet! ♥

makeupbymllelorraine
lisalisa1232
homemadebyrusucrystin (cred ca asa era blogu ei)
Dora'sBeautyRewiews

Pe YouTube stiu mai multe laughing
ex. makeupbymlleloraine
Dora's Beauty Rewiews
Eliza Atudosie
Rusu Cristin
Miss. terious
Homemadebyelena
Lorena popa
Creata1491
Beautywithadina
Ane Marie
Bianca Beauty
ioana114

si preferata mea momentan : Mikky Michelle ♥
Sper ca te-am ajutat cat de cat. Zi frumoasa!

| RaspberryLover a răspuns (pentru RaspberryLover):

Si Georgiana Dumitra e preferata mea, pe langa Mikky! Taman de ea am uitat! E o fata incredibila! O ador si pe ea!

| Ally563 a răspuns:

Bloguri nu prea stiu, dar Zoella, Charisma Star, Myss. terious, Lorena Popa, Cristina Kovacs si MayBaby pot fi gasite pe youtube. Mie personal imi place sa le urmaresc si explica foarte bine, sunt deosebite. Sprer ca te-am ajutat