| ElleElenaElle a întrebat:

Ce coafura sa-mi fac de ziua mea?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ondulează-l sau fă-l cu placa. Depinde de păr, cum crezi tu că îţi va sta mai bine. Dacă nu ai nici o idee îţi recomand să mergi la coafor şi să rogi stilista să te ajute.
O seară frumoasă şi La Mulţi Ani!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelia e la moda...

| ReusxD a răspuns:

Ar merge un par ondulat, si ti-L prinzi in agrafe.O sa fie frumoasa.La multi ani si distractie placuta

| Adry15252 a răspuns:

Păi făţi ceva gen ondulat. Şi eventual ţi-l prinzi cu ceva agrafe. O să îţi stea super, cu siguranţă. Sau poţi să ţi-l întinzi. Să ţi-l împleteşti în coadă de peşte :* Sper că ţi-am fost de ajutor!

| Marri3 a răspuns:

Coc. -.-