| Maarina a întrebat:

Ce credeti de efectul "ombre" pe par? Eu am parul blond inchis credeti ca ar merge varfurile blond deschis? Puteti sa va uitati si la avatar. dar este mai inchis la culoare parul din poza. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ramona0506 a răspuns:

Ma bucur ca am gasit o intrebare ca aceasta, pentru ca iti pot raspunde concret si sigur la intrebare big grin! Am acel efect "ombre" pe par. Il am saten, si in iunie mi-am vopsit varfurile blonde. Se vede super, mai ales daca spui ca ai parul blond inchis, deci nu prea cred ca e mare diferenta la culoarea noastra de par.

Concluzie : blondul deschis merge foarte bine la blond inchis pentru efectul ombre.

1 răspuns:
| Kasia a răspuns:

Super.mi se pare ca stilul ombre cu blond merge cel mai bine pe un blond inchid pentru ca sincera sa fiu mie nu prea imi place satenul inchis cu ombre blond...mi se pare prea mare contrastul.