| AngelHugz a întrebat:

Ce credeti despre Yves Rocher si ce imi recomandati de le aceast site?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Personal imi plac si le folosesc! Recomand parfumurile. Nu sunt tocmai ieftine, dar din momentul in care ai comandat iti vor trimite acasa fel de fel de promotii si cadouri!

| AngelHugz explică (pentru мιнαɛℓα36):

Si mie imi plac parfumurile lor...si chiar dau cadouri super. Ultima oara au avut o oferta cu un rimel gratuit si o trusa de machiaj daca cumperi de minim 49 lei

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie una imi plac mult de tot, sunt ieftine si foarte bune si mereu au oferte foarte avntajoase. Rimelurile nu prea mi-au placut insa in rest sunt toate super ok.

| anasuperba a răspuns:

Super! Produse de calitate! Eu comand mereu produse de la ei! Iti recomand orice in special parfumurile....doar oje sa nu cumperi ca nu sunt foarte stralucite!

| Ramona000 a răspuns:

Gelul de dus cu lapte de ovaz in mod special, sampoanele sunt ok, sunt concentrate iti trebuie o cantitate mica ca sa te speli pe cap si gelurile de dus la fel f bune

| kangolitaa a răspuns:

Sampoanele sunt ff bune in afara faptului ca miros destul de urat unele laughing

| Alessssia a răspuns:

Eu sunt mulțumită de produsele care le-am cumpărat până acum. Gelurile de duș și șampoanele sunt foarte bune, iar parfumurile sunt de calitate și persistă foarte mult.
Orice produs ai alege, o să fi mulțumită de el.