| Unique2 a întrebat:

Ce crema hidratanta este buna pentru fata?

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Buna eu am cumparat din farmacie crema hidratanta de la GEROVITAL costa 19 lei si e super buna, pe baza de plante

| Unique2 explică (pentru aryana1991):

Multumesc.Pare cea mai accesibila crema.O sa o caut. happy Funda!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la nivea, farmec, l'oreal

| Aldercy a răspuns:

Nivea Q 10 parcă.

| silvius162003 a răspuns:

Buna,

Intri aici si iti poti primi recomandari in functie de tipul tau de ten.
http://www.beautycycle.ro/recommender?mode=launch
Produsele au un raport calitate pret excelent.
Pentru mai multe detalii imi poti scrie pe Skype:silviu_office sau imi poti lasa mail

| Kiiddaa a răspuns:

Nivea Aqua Effect- e foarte, foarte bunaa:*:* fundiitasmug Stiuu. ca si eu folosesc. deci ti-o recomand:*