| StilMasculin a întrebat:

Ce crezi despre culoarea anului 2011 http://www.stilmasculin.ro/rozul-caprifoi-culoarea-anulu i-2011?

Răspuns Câştigător
| ailin a răspuns:

E o culoare ok da nu in exces la o cravata ar merge de exemplu sau poate si la o bluza dar trebuie "imblanzita"sa zic asa cu o culoare care sa nu o scata in evidentza deex daca iei o camasa culoarea asta peste pune un gri deschis nu negru, iar la fete acelasi sfat nu prea mult ca arata chiar hidosbig grin parerea mea

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Depinde cu ce o combini. E cam de cocalari(scuze). Doar nu îți iei blugi roz, tricou roz, pantofi rozlaughing.

| kindness a răspuns:

Ou mama, e o culoare foarte... ciudata - ca sa nu zic urata straight face

| Eff a răspuns:

Caprifoi. wtf?!

| Contrast a răspuns:

Mai, daca asta e...asta e!
Acum stii cum e si cu tendintele in moda, unii le scot pe scena, alti daca vor le iau daca nu, nu. Dar stai linistit, vor fi destui snobi care sa o poarte numai pentru e in voga, nu neaparat ca le-ar sta bine.
Daca n-as fi femeie, probabil ca as purta-o...nu e asa oribila, e chiar draguta!

| Ciprian a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place aceasta culoare. Dar vad ca se poarta.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Vomit... e orobil.Gretos,scarbos,urat nu-mi place. Ce a fost in capul lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place roz!

| DrMeow a răspuns:

Foarte draguta, dar sper ca aceasta culoare sa fie indicata doar pentru femei laughing Nu prea vad barbati imbracati in culoarea asta :X