| Rianana a întrebat:

Intrebare pentru fete ce ochi sa aiba baieti pe care ii iubiti? Ce culoare va place caprui, negri, verzi, albastri tongue...

Răspuns Câştigător
| alynutza99 a răspuns:

Caprui pentru ca fura inima oricui.Si my love ii are capruui.Sunt prea frumosi, dar acum depinde si de preferinte.

12 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu ador baietii cu parul blond si ochii verzi sau albastri love struck

| Heather2001 a răspuns:

Albastrii,iubitul meu ii are albastrii si crede-ma, sunt superbilove struck

| Anemona a răspuns:

Pai baiatul pe care il iubesti nu il iubesti datorita ochilor in special.laughing Eu il iubesc pe iubitul meu pentru ce este el, pentru cum se poarta. Daca stau sa ma gandesc mai bine sa stii ca baietii la care am tinut cel mai mult pana acum au avut ochii capruibig grin Deci daca vrei poti sa zici ca asta e preferinta mealaughing:*:* pupici

| AdelixA a răspuns:

Albastrii-verzui

| Consumptive a răspuns:

Albastrii.

| Nov a răspuns:

Da conteaza si parul. daca are ochi albastri si parul alb. straight face iti mai place? e unu ii am verzi-albastri si sunt blond-saten mai mult spre saten.

| CrazySoursD a răspuns:

Albastrii! clar

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Albastrii negri sau verzi

| ByaNot4youu a răspuns:

Albastri:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi plac ochii albastri, apoi verzi.Negri si ultima categorie caprui, culoarea ochilor mei de fapt ai mei sunt caprui spre negru, caprui o culoare cam comuna.Iar persoana pe care eu o iubesc are ochii verzi si sunt superbi:X

| IoIo11 a răspuns:

Caprui love struck, Baiatul pe care il iubesc are ochi caprui si mereu ma pierd in ei love struck!

| Ciocolataax1 a răspuns:

Verzi