| MaraloiuGeorge a întrebat:

Care sunt cei mai frumosi ochi? Albastri, verzi, caprui sau negri?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cei de care te-ai îndrăgostit!
Și cei în care simți că ești privit cu iubire.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iubiţi.

| ceaiuldetei a răspuns:

Ochii care au ceva de spus, sunt cei mai frumoși, indiferent de nuanța lor.

| Fayree a răspuns:

~ Ochii verzi sunt cei mai frumosi cred eu, dar cei caprui sunt cei mai sinceri. Eu ii am caprui si ma bucur! :*.

| kata9kata a răspuns:

Sti vorba aia?
ochii albastrii fundul broastei
ochii verzi sa nu-i crezi
ochii caprui fura inima oricu
ochii negrii mandria iernii
sper ca team lamurit

| MaraloiuGeorge explică:

Mie imi pare rau ca am ochii verzi crying voiam albastri

| eveline12 a răspuns (pentru MaraloiuGeorge):

Sa nu iti para rau ca ai ochii verzi! Stiai ca ochii verzi sunt cei mai rari ochi din lume? Doar 2% din populatie are aceasta nuanta a ochilor. :) Si eu am ochii verzi si sunt mandra :D Uite iti dau si un link ca sa te convingi :) http://www.omg-facts.com/......-Has/48372