| lore_9594 a întrebat:

Ce culoare mi se potriveste, avand in vedere ca sunt blonda si am ochii albastrii?big grin

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Culori pentru ce? Vestimentatie sau machiaj? ca nu ai precizat... La haine poti folosi multe culori : roz, negru, verde, rosu, alb, evita albastrul, bleu... iar la machiaj negrul iti va scoate mult ochii albastri in evidenta, sau roz... thinking

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Roz, rosu, bej, negru, verde inspre kaki, bafta multa si pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| Ana a răspuns:

Galben happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Rosu, albastru, roz, alb, negru, bej, verde pal, si diverse combinatii intre ele, functie de situatie!

Răspuns utilizator avertizat
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Verdewinking

| lore_9594 explică:

Va multumesc pentru. raspunsuri.Ma refer la machiaj. Daca ma dau cu dermatograf negru se observa o linie intre pleoapa si gene pentru. ca genele sunt blonde!straight face pf.va multumesc>big grin