| MariKa9 a întrebat:

Ce culoare s-ar potrivi pentru varfuri? pentru parul saten inchis?

Răspuns Câştigător
| Rosé2402 a răspuns:

Pentru ca ar fi un contrast prea mare. :/ Dar daca este cineva care stie sa iti faca degradeul corect, poti opta si pentru blond. Acum depinde de gusturile fiecaruia. :X

9 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Un roscat inchis

| Rosé2402 a răspuns:

Un saten deschis, putin spre blond. Dar in nici un caz blond.

| MariKa9 explică (pentru Rosé2402):

De ce nu blond? m-am gandit la blond...

| MariKa9 explică (pentru Rosé2402):

Dar oculoare mai interesanta, cum ar fie albastru sau roscat? laughing)

| Rosé2402 a răspuns (pentru MariKa9):

Aici as alege albastru. Roscatul e prea comun. ♥

| MariKa9 explică (pentru Rosé2402):

Dar o culoare mai interesanta cum ar fi albastru sau roscat? laughing

| MariKa9 explică (pentru Rosé2402):

Ok. mersi

| Rosé2402 a răspuns (pentru MariKa9):

Pentru ca ar fi un contrast prea mare. :/ Dar daca este cineva care stie sa iti faca degradeul corect, poti opta si pentru blond. Acum depinde de gusturile fiecaruia. :X

| Sabisabinutza25 a răspuns:

Ti-ar sta bime in albastru inchis, dar daca nu vrei ceva strident incearca cu un bloand-rosiatic...happy