| Geo_4096 a întrebat:

Ce culori se poarta acum?

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ce culori vrea muschiu tau. Daca stai sa te iei dupa moda o sa fii la fel ca toate fetele care sunt la fel de interesate de moda. Nu toate culorile care se poarta intr-un sezon tie sau altei persoane ii vin bine.

| Corinne a răspuns:

Eu stiam ca pe langa alb si negru.se mai poarta mult movul in mai multe nuante de la cele pastelate, cum este liliacul, pana la cele intense. apoi rosul, gri, kaki, albastru.
Important este sa te prinda.si sa-ti placa happy

| M.madallina a răspuns:

Se poarte gri, mov si negru, dar poti purta ce culori iti plac, nu neaparat ce este la moda

| andraaa12 a răspuns:

Alb, negru, mov, grena, gri, crem, maro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb negru gri mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov, alb, negru, roz, gri, rosu.

| banditullauryan a răspuns:

Indiferent de placere!