| glamorous girl a întrebat:

Ce culori se poarta toamna asta? ma refer la hainelaughing
multumesc:*

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Auzisem ceva de culorile pamantului... dar mie personal imi plac culorile mai tari...sa fie totul vesel big grin mov, verde, galbenbatting eyelashes

| JustMeFlory a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......a_toamna__

Aici iti arata culorile in trend din aceasta toamna.
:)

luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea, acum se poarta culorile toamnei ce va sa vina si aparitia pe undeva, deja si-a facut simtita prezenta... Se poarta culoarea pamantului, alaturi de portocaliul acela mai stins sau mai distins cu bejul; apoi olivul cu bejul atat de distins sau cu acel portocaliu; maroul pe primul loc cu bejul intens sau cu oliv deschis, sau mai indraznet cu mov,( dupa catalog ), cu bej intens si ce crezi ca te prinde mai bine, sau cu ce mai poti folosi si din anul ce a trecut, caci conteaza sa fi asortata, si ce e mai frumos decat o fata cu gust si refinament ...cu urari de bine, Lucien.

| rozalia25 a răspuns:

Calde: maro, rosu, galben, bej, crem. Tot ce da senzatia de caldura si bucurie, si te face sa te simti comod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai gri

| Ninja-Mistress a răspuns:

Te-mbraci cu ce-ti tine de cald.mai conteaza acum culoarea...