| thegoldencrown a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a avea fund bombat si picioare frumoase? genoflexiuni? si inca ce? happy

7 răspunsuri:
| εмiLч97 a răspuns:

Hey :)
Uite o chestie pe care am folosit-o eu si o prietena acu 3 luni
http://www.eva.ro/......epaerobic/

Răspuns utilizator avertizat
| keos a răspuns:

Pentru fund bombat exista o formula specifica de sex, pentru picioare frumoase trebuie sa faci cardio.

Nu pot spune despre sex, fiindca sunt copii mici pe aici, poti sa ma contactezi personal.

| keos a răspuns:

Pentru picioare sunt o multime de exercitii. Pentru fund este o formula speciala de sex, dar nu o pot spune aici fiindca sunt minori.

| rds0zone a răspuns:

Oferr gratis invitatii pe trackerul rds zone cine vrea sa'mi dea add la id ingerul_mafiot09

| avoi a răspuns:

Sex