| HappyEyes a întrebat:

Ce fel de fond de ten trebuie sa folosesc daca am tenul gras?
Lichid sau pudra?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Mergi la o farmacie, si roag-o pe farmacista de acolo sa-ti recomande un fond de ten bun, special pentru tenul tau.
Ea stie mai bine decat noi ce iti trebuie!
Succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uita-te aici la Sectiunea TEN GRAS:
http://www.beautyrevealed.ro/alegerea-fondului-de-ten/
Te pup!

| Tzukushi a răspuns:

Buna, citeste experienta mea personala cu fondul meu de ten preferat pentru TEN GRAS

http://mariabeautytips.blogspot.ro/......u-ten.html

| DeeaVonP a răspuns:

Pudra!winking

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ Foloseste pudra pentru ten gras!
Pa-pa!

| KarlaKovacs a răspuns:

Pudra sa o folosesti!

| Lauracrist a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Pudra e mai buna. iti mai usuca putin tenul

| Ravensdiaries a răspuns:

Daca ai teNul gras iti recomand sa pui intr-un recipient cu pulverizator apa cu sare. Dupa ce aplici tamponeaza usor cu un disc demachiant si aplica fondul de ten (petru tine preferabil BB cream ). Crede-ma ca functioneza de minune.