| R100 a întrebat:

Ce fel de ( sandale, rochii, pantaloni, etc ) se poarta vara asta la mare? Ce mi-as putea lua?

Răspuns Câştigător
| ealextpu a răspuns:

Uite ceva frumos cu imprimeu floral, day bine http://www.sandalecuplatforma.org/......al-6058817

6 răspunsuri:
| pantofi a răspuns:

Vara asta se poarta sandale in culori pastelate si sandale cu platforma din pluta. Cauta modele aici: http://www.ipantofi.ro/sandale-dama-online/

| kikidulcik a răspuns:

Se poarta orice fosforescent

| daddy001 a răspuns:

Anu' asta se poarta topless!

| R100 explică (pentru daddy001):

La plaja probabil, nu si in cluburi laughing

| daddy001 a răspuns (pentru R100):

E nu, o sa incanti toti baietii cu tinuta ta!

| Mirellalala a răspuns:

Pai fiind vara trebuie sa porti ceva cat mai comod si lejer. Poti purta rochite cu bretele subtiri in culori cat mai deschise. Anul acesta se poarta foarte mult imprimeurile cu steaguri deci probabil sti acei pantalonasi scurti cu steagul americii (sunt foarte HOT). Poarta culori cat mai vii si sigur vei fi remarcata.