| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa ma ajute cu vestimentatia? Ce culori se poarta vara asta, daca se poarta pantaloni scurti, rochi ce fel de rochii, culorile combinatiile de culori, ce fel de pantofi, sandale slapi? si pentru baieti, ce poarta baietii... funda la cel mai bun raspuns! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| claruzaaaaa a răspuns:

Buna! parerea mea e ca ar trebui sa porti ce-ti place happy, in ce te simti tu bine... Dar stiu totusi ca se poarta (pentru fete) turcoazul, combinatii de culori indraznete, rochii cu imprimeuri florale, pantalonii de blugi(scurti), tricouri moderne( mie imi plac si cele pe un umar), sandale asortate stilului vestimentar, iar la baieti, mi se pare mai simpu: pantaloni scurti (draguti), un tricou fresh si... niste sandale sau slapi. Sper ca te-am ajutat! :*