| laura_3808 a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa am daca am 1.65?

22 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Intre 48-52 kg.Ca sa ai o silueta de invidiatwinking

mlm
| mlm a răspuns:

50-52 kg.

Shin
| Shin a răspuns:

Sanatos, cam 55kg. Sa arati bine dupa standardele din societatea noastra? cam 45-48 kg.

ATENTIE! Aceste cifre nu sunt exacte pentru toata lumea, difera de la persoana la persoana. Poti sa ai 55 Kg si sa fii superba! Sau poti sa ai 45 kg, si sa arati ca o bulimica. Intreaba-ti prietenele cum li se pare ca arati (pe cele care ti-ar spune adevarul chiar daca pisca putinwinking ) si vei afla daca esti ok, sau mai trebuie sa pui/ sa scazi.

| Jonsdottir a răspuns:

Intre 50 si 55 gk

| CrucifiedCountess a răspuns:

55, 50 am programelul alahee hee

| alexam a răspuns:

Maxim 55 kg!

| moonY a răspuns:

in jur de 55 kg.

| tradaro a răspuns:

La inaltimea ta de 1, 65 ar trebui sa ai 52, 6 - 59, 0 kg.

| tradaro a răspuns:

Ca sa primesti un raspuns cat de cat aproximativ trebuie sa spui si cat ani ai. OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 55 de kilograme până la vârsta de 30 de ani, apoi egală cu înălțimea, mai exact 65 de kilograme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9999999-99999999 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

52-54

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare, daca am 1, 60 ce greutate trebuie sa am?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 65 si 52 km... e bine? :d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... nu stiu dar eu la 1. 70 am 48 big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am 1. 65, insa imi doresc o silueta de invidiat, fara excese si sunculite.Acum am 55 kg, insa sper sa ajung cat mai curand la 50 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai exact ca 10 kg sub pentru a fi asa normal, dar daca vrei sa fi de invidiat intre 48-53 asa... sper ca team putut ajutawinking...bye:*

| xtreme a răspuns:

Pai ca sa ai o un corp cat de cat normal se zice ca greutatea ar trebui sa fie cu 10 mai putin decat inaltimea... dar pentru a avea o silueta de fotomodel poti avea pana la 52 de kg, ca sa nu pari nici prea slaba.

| Cristina22Maria a răspuns:

Si eu am tot inaltimea 1.65 laughing Si am 52 kg... E bine?

| Deea_Delya_1979 a răspuns:

La1.65 inaltime care este greutatea normala