| Alison95 a întrebat:

Ce iluminator si ce pudra este buna si calitativa? in afara de avon si oriflame

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Poti incerca de la yves rocher sunt ele mai scumpe dar macar isi merita banii

| Alison95 explică (pentru thewomaninwhite):

De ce isi merita banii?

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Alison95):

Pai daca sunt bune si ofera efectul dorit normal ca isi merita banii :p

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc produse de la lóreal si maybelline! pudra o poti lua pe cea de la lóreal acord parfait si iluminator poti folosi bb creme de la maybellyne, asta daca nu doresti un fond de ten!
daca doresti ceva mai ieftin iti recomand produsele de la trendy!

| Condurachi_Veronica_1997 a răspuns:

Lóreal sau Mary Kay
Sunt bune.te asigur happy