| Alison95 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati o pudra foarte buna? ( fara avon si oriflame) funda

9 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Rimmel London-Silky Loose
E o pudra foarte fina ce persista si da un aspect foarte frumos si luminos tenului. In plus te scapa de excesul de sebum ce mai apare uneori (daca e cazul) in zona T. Recomand cu caldura happy
Sau Max factor-pudra translucida, la fel de buna

| Alison95 explică (pentru RedheadOnTheRun):

Cat costa cea de la rimmel london? de-aia translucenta am, nu`i buna de nimic big grin

| XxRoxyxX a răspuns:

Asta : http://ladys.ro/images/5P.png
sau asta : http://ladys.ro/images/IMP902%20%20copy.png Sunt foarte bune si au si un pret foarte bun.

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Chanel. De departe pudra Chanel...

| kdenisa a răspuns:

Sephora,Lancome,Christian dior.

| michela21 a răspuns:

Iti recomand si eu pudra de la rimmel.
Imi place f mult, e una dintre pudrele care nu lasa aspectul ala de faina.Si in plus iti estompeaza zona T si lasa un aspect mat si frumos.
Important e sa-ti alegi cu o nuanta mai inchisa decat tenul tau pentru. a nu creea aspectul de faina.
Daca vrei ceva mai scump iti recomad cea de la Christian Dior.Eu zic ca are un pret bun cea de la Rimmel si da rezultate la fel de bune.

| Alison95 explică (pentru michela21):

Ce pret are cea de la rimmel?