| SweetGirl1303 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru albitea dintilor? Ce ati incercat?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleexisViol3t a răspuns:

Bicarbonat de sodiu in loc de pasta de dinti sau o albire profesionala.

| FlappyXXX a răspuns:

Cu niște tămâie și vei avea dinții curați ca atunci când te-ai născut. big grin

| Robyyyrobyyyyy a răspuns:

Carbon activat, ai tutoriale pe Youtube

| TeoOnaca a răspuns:

Pasta de dinți de la Forever

| GabrielApetrei2001 a răspuns:

Eu folosesc zilnic o pasta de dinți obișnuită.
Insa am un secret
Bicarbonatul de sodiu peste pasta de dinți face minuni.
Recomand!

| AN_Alexandru_1997 a răspuns:

Iti recomand sa iti freci dintii cu bicarbonate de sodiu combinat cu zeama de lamiae.

Daca te-am ajutat, as fi foarte recunoscator daca mi-ai da un follow pe Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009128529780

| Biaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am incercat cu carbune,, a inceput nu am crezut ca functioneaza, dar am ramas uimita...
Recomand cu incredere!
http://www.csid.ro/......-13146841/

| Rusu_Sara_2002 a răspuns:

Incearca sa combini o lingurita de zeama de lamaie cu o lingurita de bicarbonat de sodiu. Pe mine ma ajuta foarte mult. A si e recomandat sa nu folosesti asta mai mult de o singura data pe saptamana♥

| Rusu_Sara_2002 a răspuns:

Incearca sa combini o lingurita de zeama de lamaie cu o lingurita de bicarbonat de sodiu. Pe mine ma ajuta foarte mult. E recomandat sa nu folosesti acest ''truc'' mai mult de o singura data pe saptamana. Bafta♥