| stefanyparis a întrebat:

Ce metoda naturala si eficienta pentru a scapa de cosuri ( nu acnee ) stiti?
funda**

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,diferite masti, bea foarte multa apa insa cel mai bine este sa mergi la medicul dermatologhappy!

| diavolitadulce a răspuns:

Ceai de musetel. stai cu fata in aburi. dupa macar 10 minute freaca.ti fata cu un prosop aspru. nu le stoarce, fa.ti apoi o masca din tarate care va calma tenul asa scapi de acnee.
bafta

| FashionQueen a răspuns:

Buna, incalzesti ceai intr-un castronel (foarte fierbinte) apoi stai cu fata si mai ales cu zona unde ai cosuri aplecata spre castronel, stai ceva timp pana se mai raceste ceaiul, sa iti intre aburi aceeia in ten si incepi si storci apoi hidratezi cu o crema. Si poti sa mai repeti metoda.happy

Răspuns utilizator avertizat