| florocirc a întrebat:

Ce metode aveti voi de a slabi?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Exercitiile sunt cele mai bune

| Messyhair a răspuns:

Beau 3 cani de ceai verde pe zi + apa(nu foarte multa pentru ca beau si mult ceai).Nu mai mananc ciocolata, carne de proc(oricum nu ma prea omor cu ea). Limonada cu zahar brun(lamaia ajuta la arderea grasimilor; exista dieta cu lamai dar iti distrugi stomacul).
Ah, si paine cat mai putina sau chiar deloc.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Simplu nu mananci. Eu mananc dimineata niste lapte cu cereale sau biscuiti Belvita cu un fruct si un iaurt. Carbohidrati pentru energie, fruct pentru vitamine si calciu. Restul zilei beau multa apa. Beau si o limonada din 2 lamai dar fara zahar, seara manac un mar care sa ajute la digestie. Daca in timpul zilei simt ca mor de foame si am lipsa de energie iau 3 cubulete de ciocolata. Imi da energie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In primul rand mananc mai putin. Cand esti prea gras, inseamna ca mananci prea mult, are logica, nu?winking

| Karelia123 a răspuns:

Sport,multa apa si o dieta bineinteles.

| Karelia123 a răspuns:

Sport,multa apa si o dieta bineinteles. funda?

| Karelia123 a răspuns:

Sport,multa apa si o dieta bineinteles. funda?

| Karelia123 a răspuns:

Sport,multa apa si o dieta bineinteles.

| Crishulinaaa a răspuns:

Nu mai manca mult!