| Ionică a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de a slabi? Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a ştii care sunt cele mai eficiente metode de slăbire trebuie să-ţi cunoşti foarte bine organismul, nevoile şi neajunsurile pe 24 de ore, funcţionalitatea metabolismului cât şi activitatea depusă.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Pai ce faci pana la urma? Te ingrasi sau slabesti? Inversul celeilalte intrebari postate de tine.

| Roby67 a răspuns:

Sa mananci putin si sa te misti mult.

| candycarrie a răspuns:

Inlocuieste painea cu paine prajita, MANANCA DIMINEATA neaparat, un pic de paine prajita cu branza, un ou fiert, cereale, ce ai tu timp sa iti faci. la pranz evita prajelile si grasimile iti dau exemple de ce poti manca linistita (peste inabusit nu prajit, un pic de carnita de pui fiarta sau la cuptor, gratar de pui fara ulei sau alte mirodenii, orez, salate, branza de vaca, ou fiert, etc)si seara mananca fructe sau legume sau o cana cu lapte semidegresat.de o luna fac asa si imediat trebuie sa imi cumpar alti pantaloni si crede'ma se vede. am slabit vreo 6, 7 kilograme.Prostia mea e ca mananc extraordinar de putin, si imi cam stric stomacul, nu face aceeasi prostie, si incearca sa faci umpicutz de sport si sa folosesti o crema hidratanta pentru corp in timpul regimului ca sa nu iti ramana pielea intinsa.SUCCES!:*

| raluca009 a răspuns:

Salut! Ce NU iti recomand in primul rand este sa NU tii cure de slabire foarte satioase si aprige pentru ca dupa aceea, cand nu vei mai tine cura, te vei ingrasa dublu pe cat ai dat joswinking. Cel mai bine este sa procedezi in felul urmator :
Propune-ti asa : de astazi nu mai mananc "aia" "aia" "aia"
si nu mai mananci, dupa aceea nu mai mananci inainte de 6, poti incepe dimineata cu un mic dejun mai sanatos, precum iaurt cu cereale integrale, dupa care o gustare care consta intr-un mar sau un fruct, dupa aceea la pranz sa mananci foarte bine, felul unu si felul doi si un mic desert, dupa care la ora 5. 30 poti sa mananci ceva usor de seara. Si este foarte indicat sa bei multe lichide, mai ales ca acum vara le vei elimina usor happy