| oqi a întrebat:

Ce nuanta de blond se potriveste cu ochii albastrii si tenul bronzat?

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Blond cum e diana dumitrescu

| Nastia a răspuns:

Una albicioasa, adica foarte deschisa,...

| andreig a răspuns:

Auzi la @romanticgirlX :albicioasa laughing)) nuanta de blond albicioasa ...creca esti cam obisnuita cu chestiile albicioase

| roksyk a răspuns:

Un blond nu foarte strident, nu inspre galben, in niciun caz alb, mai moale, ceva mai maroniu, adica nu chiar blond ci cu suvite maronii ici-colo. happy

| alexboy a răspuns:

Un blond inchis mai suvitat s-ar potrivi si ar fi si tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un blond cât mai natural.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O nuantza foarte deschisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bronzat e tenul, n-are parul nici o legatura cu ochii.
N-ar recomanda sa fie foarte deschis, daca tu esti bronzata tare, deci un blond cu o tenta de auriu (golden). Sper sa-ti fie de folos parerea mea personala!

| richbitch a răspuns:

Nuu, nu arata bine o blonda bronzata arata prea plastic... ar arata bine cu un blond mai inchis mai naturalbig grin