| hey97 a întrebat:

Ce parere aveti de bratarile rudraksha? Merita sa cumpar o astfel de bratara in ciuda pretului?

Răspuns Câştigător
| LoveXHappyCatXLove a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu iei, na daca vrei tu, dai banii aiurea pe o bratara...mie imi doar putin adica nu prea imi plac nu sunt cine stie ce!(parerea mea)

6 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Nu prea...mie nu imi plac.

| HeyItsDiana a răspuns:

Hm eu mi-am luat una si alta nici ca imi mai trebuie! happy Dupa vreo luna sau mai devreme s-a stricat, s-a desprins vai de ea. Si nici banii nu mi se par ok, adica de ce sa ii dau pentru o bratara amarata? Acum depinde ca sunt si tipuri mai bune cel putin asa am auzit dar raman la aceeasi parere.

| Pietresemipretioase a răspuns:

Http://www.stonemania.ro/catalog/rudraksha-657196
Va oferim bratari cu seminte de rudraksha originale lucrate manual cu pietre semipretioase la un pret corect. 50 lei

| Iuliana_Delcuescu_1973 a răspuns:

Merita, este o țipă din Pitești care lucrează pentru www.handmadebymissi.ro ea are 5 brățări și zice mereu îi merge bine când le pune

| Iuliana_Delcuescu_1973 a răspuns:

Pe www.handmadebymissi.ro găsesc brățări RUDRAKSHA la 50 lei