| deyu121 a întrebat:

Ce parere aveti de kitul pentru conturarea fetei de la THE ONE -Oriflame? Acel kit cu iluminator, bronzer si blush care a aparut recent ...merita 40 de lei?

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Nu l-am incercat, nu am gasit momentan pareri pe net despre el, insa daca ar fi sa iti recomand ceva incercat de mine, ar fi kitul de la Sleek. L-am luat de pe makeup-shop.ro a costat 60 lei. Este acesta: http://www.ella-beautycorner.com/2015/04/review-sleek-face-form-light.html
Gasesti si alte pareri despre el scriind pe google,, sleek face form review".
Posibil sa merite si cel de la Oriflame, poti incerca :)
Eu sunt super multumita de cel de la Sleek, toate 3 arata natural pe fata. Eu folosesc mai mult iluminatorul si blush-ul.