| SoulOnFire a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care isi vopsesc parul si unghiile?

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există două variante pentru bărbații care-și vopsesc unghiile :
Ori sunt metrosexuali, ori sunt homosexuali.
Baftă!

| Ramonaaaa a răspuns:

Mi se pare destul de creepy ca un bărbat/băiat să se vopsească,dar mă rog poate sunt eu demodată.Un bărbat,DA, ar trebui să se vopsească doar în momentul în care încep să îi apară fire albe.
Băieţii care îşi ''vopsesc'' unghiile sunt groaznici, parerea mea.

| DiamondShine a răspuns:

Depinde de culoare.

| DiamondShine a răspuns:

Sa-nteleg k esti rock-er.Probabil o sa se uite lumea cam ciudat la tine.in rest.mai nimic

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nici asa nu ma atrag. Prefer blondelewinking

| ioana1704 a răspuns:

Proasta. In schimb psihologii spun ca barbatii care isi ingrijesc unghiile - merg la manichiura - sunt amanti f buni!

| AngelCrystals a răspuns:

Foarte simplu sunt Gay!

| eueueueofda a răspuns:

Ca sunt niste FEMEI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult de baiat si cum ii sta.
Un tip sa si machiat cu negru, el fiind brunet cu ochi verzi, arata criminal. Nu mi se pare ceva de condamnat atat timp cat iti sta si bine.

| RedGuy a răspuns:

Un lucru normal dar in acelasi timp anormal, depinde de persoana si mediul in care traieste/profeseaza.

| adytza0700 a răspuns:

Emo

| SoulOnFire explică:

Personal, prefer unghiile negre si parul tot negru si lung big grin