| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care isi fac unghiile?hee hee

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu am nimic împotriva metrosexualilor, din contră este plăcut să ştii că există şi bărbaţi foarte îngrijiţi.
Baftă!

pa, pa.

| AG a răspuns:

Stii ca nu am nimic cu eibig grin

| Mao a răspuns:

Exista asa ceva? Nu ca as avea ceva cu ei, insa prefer ca barbatul sa ramana barbat, deja facutul unghiilor ar trebui sa ramana un obicei al fetelor.
Numai bine! :]

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Ciudat. Adica daca si le dau cu lac... e acceptabil ca nu se vede, dar sa si le dea cu oja...NO WAY!

| misa_9064 a răspuns:

Gay din prima daca e cu oja

| Ghindă a răspuns:

Sa mi le faca si mie! laughing