| Andwta a întrebat:

Hello! Sunt curioasa ce parere aveti voi, baietii/barbatii despre femeile care isi vopsesc parul.

18 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Probabil e ultimul lucru la care mă uit și ultimul pe care îl sesizez. laughing

| mentholinks a răspuns:

Daca e blonda natural sa nu se vopseasca.

| Andwta explică (pentru mentholinks):

Sunt de acord cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea buna.

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeush):

Pentru ca nu sunt fericite cu look-ul lor, altfel de ce s-ar vopsi? Dacã mai are si par in toate culorile, cu tatuaje cu buburuze.
Cel putin eu n-as putea lu-a In serios o persoana asa. Spune multe despre caracter.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

"... de ce s-ar vopsi?"

Fiindca este necesara o vopsire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Sufletul conteaza sa fie colorat

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vopseaua de par n-are nicio treaba cu sufletul unei persoane ( sau cel puțin n-ar trebui sa aiba), ci tine de felul in care arăți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Inteleg la ce te-ai referit prin "necesar" Dar Ce parere ai de Tinerii care se vopsesc?

Eu sunt brunet, am auzit ca blonzii sunt mai placuti ca si culoare, asta inseamna ca trebuie sa ma vopsesc blond? Doar pentru atentie.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii poți atrage atenția unei femei indiferent de culoarea parului. Cu atitudinea potrivită, poți face orice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Eu ma bazez mai mult pe aspect, daca nu primesc un feedback pozitiv nu are rost sa incerc.

| Andwta explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| Andwta explică (pentru anonim_4396):

Scuze, acum vazusem mesajul. Ai dreptate

| CdeMetal a răspuns:

Eu prefer culoarea naturala, dar nu sunt impotriva.
Daca vor sa se vopseasca cine sunt eu sa le judec?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mie nu-mi plac.