| DyanneDolce a întrebat:

Ce părere aveţi despre cremele Neutrogena şi Olay? Sunt bune?

4 răspunsuri:
| TutiQ a răspuns:

Sincer nu stiu cat de bune sunt, dar vreau sa te rog sa nu pui nimic pe fata inainte de a consulta un dermatolog. Eu am folosit produse nepotrivite si m-am trezit cu o acnee de toata frumusetea de care nu pot scapa. E foarte periculos. Te rog din suflet sa ceri parerea doctorului, chiar daca pare un lucru minor, totusi conteaza.

| raluk27 a răspuns:

Olay n-am incercat. Neutrogena mi se pare cea mai buna pentru pielea aspra (mai ales cea de maini)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neutrogena e destul de buna calitate/pret

Răspuns utilizator avertizat