| Mikyyyyx a întrebat:

Ce parere aveti despre eBay? Am gasit ceva dragut si vreau sa-mi comand.Pentru cei care si-au mai comandat, v-au fost livrate si au fost ok?

6 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Este ok din punct de vedere al calității, dar costă mai mult transportul decât produsul. Baftă happy

| GasaiYuno a răspuns:

Pai nu e chiar ok. varul meu mi-a comandat un ceas si nu a mai venit...si el deja il platise...dar el a mai comandat si iau venit ceasurile. A mai comandat o data un aparat de ala care tatuezi si i-a venit o peruca laughing Nu e chiar ok.

| FluGg a răspuns:

Ebay.com sau ebay.co.uk? e o mare diferenta... ebay.com nu trimite majoritatea produselor peste atlantic.Si daca e ebay.co.uk sau alta tara europeana(de, it, es), costa mult transportul... poate ajunge la mai mult de 50 euro.
Oricum, ebay nu e site romanesc si te sfatuiesc sa iti iei chestii de pe site-uri romanestihappy

| SaschaM a răspuns:

Eu am comandat multe chestii si nu am avut probleme. Iti recomand sa citesti bine descrierea produsului si sa te uiti la calificativele vanzatorilor. Daca ai vreo problema cu produsul, spune vanzatorului - majoritatea sunt dornici sa te ajute.

| micutzafinetze a răspuns:

Eu am comandat adidasi si am primit o fata de perna laughing dar decat o singura data mi s-a intamplat asta inn rest am primit produsele ok

| Kappone a răspuns:

Buna.Acum 2 zile am vizionat un documentar despre niste oameni numiti Hackeri din Romania.Acei tineri ( 21-24ani )au reusit sa pacaleasca oameni din tari straine cu ajutorul situ-ului eBay.Nu am comandat de pe acest site, nici nu o sa comand.Ti-as sugera eMAG. Poti deschide coletul atunci cand il primesti, poti sa testezi obiectul cumparat iar daca nu iti convine cum functioneaza sau daca nu coincide cu ceea ce cautai tu il poti returna fara nici un fel de problema+ca au si niste preturi foarte acceptabile.