| Florentina112 a întrebat:

Buna,vreau sa fac o comandă pe ShipGratis.ro ce parere aveti? Ati comandat?
Va multumesc

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Meh, arata ca o versiunea romaneasca de Wish sau AllieExpress. Preturile nu is wow, si probabil ca nici calitatea.

| JicaContra a răspuns:

Vezi ca, EVIDENT transportul e inclus in pret, adica preturile sunt mai mari, mai bine faci comparatie cu eMAG la ce vrei sa cumperi si sa vezi daca nu cumva cu tot cu transport nu te duce la mai ieftin

| Stropdeploaie a răspuns:

Da Poti cumanda cu incredere! Comenzile vin foarte repede!

| Florentina112 explică (pentru Stropdeploaie):

Și cum pot plati?

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Florentina112):

Cele mai multw comenzi le poti platii doar cu cardul.
Mai ai posibilitatea si cand prinesti produsul acasa direct curierului!
Vezi sectiunea produselor ramburs!

| PopescuMarieta a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Te rog spune.mi cine ți.a livrat coletul? De doua zile caut sa ma lămuresc. mulțumesc anticipat

| Geta_Deac_1960 a răspuns:

Aiurea,am facut o comanda la inceputul lui ian.nici acum nu a venit,am platit-o cu cardul, nu ai pe cine contacta, primesti mesaj aiurea, cum ca, comanda este pe drum etc.Cica vine in vreo 90 de zile.Nu merita, sunt neseriosi sau țepe.Nu stiu.