| roxanaioana2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre :http://www.emag.ro/....../EV2X7BBBM dau funda :x

Răspuns Câştigător
| anonimusssssss696969 a răspuns:

Este cel mai genial ondulator! Crede-mas si eu il am si este Super deoarece cu acele accesorii face mai multe tipuri de bucle si in plus iti si poate crepona parul.dar un sfat ar fi sa nu il cumperi de pe eMAG deoarece acolo sunt un pic mai scumpe.

Sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Din contra, pe eMAG sunt cele mai ieftine produse si sunt si foarte seriosi.
Am avut si eu in genul asta unul si iti poti face treaba cu el, dar sincer iti recomand de la Remington daca gasesti sa iti iei pentru ca cele de la Remington te tin mai mult timp, dar nici asta nu e deloc rau.
Uita-te la recenzii mai jos.

| anonimusssssss696969 a răspuns (pentru Bondarel99):

Ba nu sunt mai ieftine eu voiam sa imi iau un telefon de acolo dar in germanos l-am gasut mai ieftin cu 50 de lei....deci.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Este foarte bun, eu zic să îl iei de pe eMAG pentru că şi eu am cumpărat produse de acolo şi sunt foarte serioşi.
Numai bine!