| mia_8736 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfum volare?

3 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

buna, nu e cum a fost de mult, dar tine.parfumurile de la oriflame sunt bune, singura care a ramas la fel de buna ca si pe vremuri e giordani gold.

| ancaioanamaria a răspuns:

"Senzualitatea trandafirului şi buchetul opulent de liliac, iris şi violetă se combină pentru a crea acest parfum incitant şi foarte feminin. Izurile delicios fructate de caisă şi piersică, perfect echilibrate de tonurile lemnului de santal, ambrei şi moscului conferă acestei arome mister şi romantism. "
Este un parfum excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cel de liliac, este superb :X, dar ala galben nu prea imi place stiu ca acum 5-6 ani il adoram pe cel mov. Dar acum imi plac parfumurile de la Life Care. Dar ti'l recomand cu toata dragostea pe cel de la Oriflame, Volare, cel mov.