| Tymycy a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Volare de la Oriflame. Cam ce miros are? Merita achizitionat?

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun cam ce miros are dar e dulce. Miroase dragut. Nu stiu daca merita achizitionat, nu stiu pretul. Dar daca iti place, orice merita.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu si merita banii.Eu l am avut si nu am fostmultumita nu persista. Mergi in mag de specialitate fa teste si vezi ce ti place.Mai bine unu mai scump si de calitate decit stifturi

| Alina0491 a răspuns:

Merita achizitionat. Pretul lui normal este 75 lei, dar pana la data de 22 luna aceasta poti sa-l achizitionezi la pretul de 44.99 lei. Chiar merita!

| Sunshine18 a răspuns:

e genialdrooling
am parfumu, crema si roll-on'ul
chiar miroase super bine
dar exista si volare magnolia(ala roz) care dupa miroase mult mai bine

| Lexon a răspuns:

Este un parfum care a supravietuit in oferta lor zeci de ani. Daca nu era bun nu realiza performanta asta. Mie personal mi se pare prea dulce. Preferam Izmia dar am inteles ca l-au scos. Nu stiu daca Volare mai este vedeta catalogului, dar intr-o vreme era!

| Iuliaannaaa a răspuns:

Pai eu sunt consultant oriflame, si da`mi voie sa-ti spun ca miroase foarte frumos si dupa parerea mea, DA merita achizitionat! Dar depinde de gusturile fiecaruia