| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre pistrui?

Răspuns Câştigător
| JeJeleu a răspuns:

Un om fara pistrui e ca cerul fara stele
... eu sunt fara rolling on the floor)

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce părere să am de o pigmentare a pielii ori despre persoana care îi are?
Pa, pa.

| dragosbogdan001 a răspuns:

O parere proasta.

| unprietenaproape a răspuns:

Cunosc o fetita care are... sper s ai dispara

| LiimeXdx a răspuns:

Nu am o parere proasta. Adica persoanele cu pistrui sunt si ei oameni.Nu inteleg de ce ar trebui eu sa am vreo parere.winking
Nu prea imi plac mie pistruii. Dar sa zicem ca nici nu am o parere rea despre ei.

| OtakuShoujo a răspuns:

Sincera sa fiu, nu mi-au placut si nici nu-mi vor placea vreodata. Unor persoane chiar le sta foarte bine, dar eu as arata oribil. Mie mi-au aparut deja de la soare, dar se vad daca te uiti foarte atent la mine.

| roxanaandreea a răspuns:

Sunt foarte draguti si dau o anumita naturalete si tinerete aparte tenului. Spun sincer ca nu inteleg persoanele ce vor sa renunte la ei. Eu n-am nimic cu pistruii mei, chiar imi plac. happy

| Anonim1045 a răspuns:

Au farmecul lorwinking

| Exmee a răspuns:

Eu cred ca pistruii sunt ca niste saruturi de la ingerii, si ca persoarele care au pistrui sunt mai frumosi (unii) dar nu zic ca nu sunt persoane fara pistruii frumoase.

| Sofia0502 a răspuns:

Nu imi plac

| AnduPlayer a răspuns:

Salut. Pistruii sunt ceva normal si nu pot spune ca nu-mi plac. Nu am ras de niciun copil sau om cu pistrui, deoarece unora le sta bine cu ei (si mie cred ca mi-ar sta bine cu putini pistrui). Nici nu spun ca un copil cu pistrui e mai urat decat unul fara pistrui, deoarece niciodata nu strica "niste accesorii" happy.