| LazyJohnny a întrebat:

Sunt băiat și am pistrui, ce părere aveți despre ei?

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie una mi se par foarte draguti mai ales daca au o coafura si un stil vestimentar mai dure care sa sa fie in contrast cu pistruii dar totusi sa nu exagerezi.

| ascovit a răspuns:

Pistruii imi sunt indiferenti! Atunci cand imi fac o parere a unei persoane dupa aspectul fizic nu ma uit sa vad daca are pistrui/ochi albastri/par blond si ce mai vreti voi. O persoana despre care sa spui ca e frumoasa la prima vedere nu o caracterizezi dupa o singura trasatura.

| BrOnaJeu a răspuns:

Daca ai ochii albastrii si parul brunet... esti perfect asa cum esti :*

| CannbalCorpse a răspuns:

Mie îmi plac pistruii, dacă îţi v.a zice un prost i.a uite.l şi p.ala cu pistrui nu are de ce să te deranjeze. happy

| RainboyDash a răspuns:

Mie imi plac pistrui la baieti., atata timp cat sunt putini

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îmi place.
Cred că poţi juca în Pistruiatu.
Pe curând!

| Kasia a răspuns:

Sunt draguti.acum depinde si de restul fetei...

| dianainsta01 a răspuns:

Mie una imi plac pistrui happy

| Labyrinth a răspuns:

Şi eu am, dar îs puţini. Mi se par drăguţi.

| LauraEU a răspuns:

M-i se par mai draguti baietii cu pistrui puppy dog eyes

| PaulDaan a răspuns:

Arata bine dar nu toti!

| Zoe96 a răspuns:

Baietii cu pistrui sunt dragutiwinking