| TheQueen1 a întrebat:

Ce parere aveti despre placile de indreptat parul de la Remington?

2 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Eu o folosesc de 3 ani si pana acum n-am avut nicio problema cu ea. Se incalzeste foarte repede si indreapta parul excelent. Nu mi-a ars parul, dar aici depinde si de tipul de par al fiecarei persoane.winking
Sarbatori fericite! happy

| ioanamaria2001 a răspuns:

Eu am o placa Regminton de indreptat si sincer sunt foarte multumita de ea se incalzest destul de repede si chiar isi face treaba foarte bnn.